Dainos apie meilę

Dainos apie meilę – tampa aktualios tuomet, kai mus pačius užplūsta tas jaudinantis jausmas. Tad tokios dainos tampa papildomu stimulu ir galimybe pasinerti į jausmus dar labiau. Leisti jiems užplūsti ir užpildyti visą kūną..

Gražūs lietuviški kūriniai apie meilę

Kai mes kartu – sustoja laikas. Kai mes kartu – aš kaip mažas vaikas. Taiklūs šios dainos apie meilę žodžiai, kuriuos muzikoje išreiškė atlikėjai Leon Somov ir Kaia. Išties meilei aplankius, mes ir vėl tampame tarsi mažais vaikais. Kvailiojame, šėliojame, skraidžiojam padebesiais..

Leon Somov ir Kaia – Sustoja laikas

Tiesa, kartais nutinka ir taip, kad meilė baigiasi. Bet ar tikrai? Ar meilė gali pasibaigti? O gal tik tarpusavio santykiai baigiasi? Būtent apie tai savo dainoje kalba Saulius Prūsaitis. Eik tu, meile tu. Eik tu ir neieškok kaltų. Eik tu ir nekartok klaidų. Myliu, mylėjau ir mylėsiu. Kuo tik galėsiu, tuo padėsiu.

Saulius Prūsaitis – Meile, tu

Meilė trunka tris metus. Toks mitas sklando visuomenėje. Jei meilė baigiasi, vadinasi ji buvo ne tokia ir stipri. Ne tokia ir gili. Būtent apie tokį scenarijų dainuoja Justė: Tu sakei esu tai, ko ieškojai. Su kuria savo laimę randi. Tikėdama Tavim negalvojau, kad galim taip greit tapti svetimi.

Justė – Mūsų meilę mylėjau viena

Man reikia meilės. Amžino uosto. Ir šalia to, kuris paguostų. Dar vieni prasmingi ir kiekvienam artimi dainos žodžiai apie meilę, kurią atlieka 69 danguje grupės merginos.

69 danguje – Man reikia meilės

Tu neieškok, nes meilė visiems kažkur šalia, visai šalia. Eilės tiems, kurie vargsta karštligiškai ieškodami naujų santykių. Viskam savas laikas. Meilė dažniausiai užklumpa netikėtai, kai mažiausiai to tikimės. Taip kalba išmintingi žmonės 🙂 Belieka paklausyti jų patarimo ir būti kantriems.

Monika Linkytė – Gal tai meilė?

Kas benutiks priešaky. Žinok, mane tu turi. Viską įveiksim kartu. O kai ateis pabaiga. Svarbu, kad būtum šalia. Taip išties. Tikra meilė – amžina. Jei du žmonės nugyvena meilėje nuo pradžios iki pabaigos – tai juk nuostabu! Belieka ir palinkėti to tiems, kurie tokios meilės, tokių santykių ir nori. O jūsų dėmesiui nuostabi daina apie meilę, kurią atlieka Ieva Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė – Kol myliu

Skirtingame amžiuje, skirtingas meilės suvokimas. Jaunystėje, kai siaučia hormonai, meilė dažniau būna suvokiama, kaip aistra, stiprus susižavėjimas. Būtent apie tokią situaciją ir dainuojama pastarajame kūrinyje.

Žygis ir Gabija – Myliu

Žinoma, didžiosios dalies santykių pradžia yra susižavėjimas. Ar jis perauga į tikrą meilę, į tikrą meilės simfoniją patvirtina tik laikas. Linkime, kad kiekvieno jūsų širdyje skambėtų meilės simfonija…

69 danguje – Meilės simfonija

Šiam kartui jūsų dėmesiui būtent šios dainos apie meilę, tačiau prižadame, kad šį skyrelį nuolat atnaujinsime. Jūsų pageidavimai ir komentarai apačioje galėtų tapti tikra inspiracija mums tą daryti dažniau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *